Kontakta oss

Robert_Olsson

Robert Olsson

Vice VD

robert.olsson@acgnystrom.se
+46 (0)33178833

Thomas_Arvidsson

Thomas Arvidsson

Vice VD

thomas.arvidsson@acgnystrom.se
+46 (0)33178887

Lise-Lotte

Lise-Lotte Arvidsson

Kontors-/Ekonomichef

lise-lotte.arvidsson@acgnystrom.se
+46 (0)33178851

Monika Reinthal

Monika Reinthal

Marknadsansvarig Administratör

monika.reinthal@acgnystrom.se
+46 (0)33178892

Daniel Teixeira

Daniel Teixeira

Förbrukningsmaterial, Reservdelar och Tillbehör Sömnad & Svets

daniel.teixeira@acgnystrom.se
+46 (0)33178830

Catrin Elf

Catrin Elf

Förbrukningsmaterial, Reservdelar och Tillbehör Brodyr och Textilprint

catrin.elf@acgnystrom.se
+46 (0)33178848

Perry_Sandell

Perry Sandell

Affärsområdeschef Brodyr och Textilprint, Försäljning, Service och Teknisk Support

perry.sandell@acgnystrom.se
+46 (0)33178838

Richard_Carlsson

Richard Carlsson

Försäljning Brodyrmaskiner och Madeira Brodyrtråd

richard.carlsson@acgnystrom.se
+46 (0)33178831

Christian_Bunnfors

Christian Bunnfors

Försäljning Programvara, Utbildning, Service och Teknisk Support

christian.bunnfors@acgnystrom.se
+46 (0)33178836

pierreholmen

Pierre Holmén

Service och Teknisk Support

pierre.holmen@acgnystrom.se
+46 (0)33178882

Thomas Arvidsson

Thomas Arvidsson

Försäljning/Affärsområdeschef Sömnad & Svets

thomas.arvidsson@acgnystrom.se
+46 (0)33178887

Morgan Eriksson

Morgan Eriksson

Serviceansvarig, Försäljning och Teknisk Support

morgan.eriksson@acgnystrom.se
+46 (0)33178820

Aleksandr Voronoj

Aleksandr Voronoj

Försäljning, Service och Teknisk Support

aleksandr.voronoj@acgnystrom.se
+46 (0)33178877

Ismail Abdelkareem

Ismail Abdelkareem
إسماعيل عبد الكريم

Service och Teknisk Support
مهندس الخدمة والدعم الفني

ismail.abdelkareem@acgnystrom.se
+46 (0)33178804

pierreholmen

Pierre Holmén

Service och Teknisk Support

pierre.holmen@acgnystrom.se
+46 (0)33178882

Thomas Arvidsson

Thomas Arvidsson

Försäljning/Affärsområdeschef Sömnad & Svets

thomas.arvidsson@acgnystrom.se
+46 (0)33178887

Aleksandr Voronoj

Aleksandr Voronoj

Ansvarig Svets, Försäljning, Service och Teknisk Support

aleksandr.voronoj@acgnystrom.se
+46 (0)33178877

Morgan Eriksson

Morgan Eriksson

Ansvarig Solskydd, Serviceansvarig, Försäljning och Teknisk Support

morgan.eriksson@acgnystrom.se
+46 (0)33178820

Salem Ablahed

Salem Ablahed

Service och Teknisk Support

salem.ablahed@acgnystrom.se
+46 (0)86420088

Kamiran Mohamed

Kamiran Mohamed

Service och Teknisk Support

kamiran.mohamed@acgnystrom.se
+46 (0)724021764

Robert_Olsson

Robert Olsson

Försäljning/Affärsområdeschef Mönsterkonstruktion & Tillskärning

robert.olsson@acgnystrom.se
+46 (0)33178833

Lars Johansson

Lars Johansson

Servicetekniker Gerber Hårdvara

lars.johansson@acgnystrom.se
+46 (0)33178878

Carina Yu

Support och Utbildning Gerber Mjukvara

carina.yu@acgnystrom.dk
+45 96613636

Per-Martin Dahlqvist

Per-Martin Dahlqvist

Affärsområdeschef YuniquePLM

per-martin.dahlqvist@acgnystrom.se
+46 (0)33178803

Daniel Johansson

Daniel Johansson

Teknisk Konsult YuniquePLM

daniel.johansson@acgnystrom.se
+46 (0)33178832

Kontaktinformation

ACG Nyström AB

Box 929

501 10 BORÅS

ACG Nyström AB

Älvsborgsleden 7

504 31 BORÅS

Måndag-Torsdag: 07.30-16.30

Fredag: 07.30-15.00

Lunch: 12.00-13.00

Bremont

Skogsvägen 5
715 95  KILSMO
Pauli Puustinen
Tel: +46 (0)19454100
Mobil: +46 (0)707754100

 

Husqvarna Symaskiner

Rådhusesplanaden 12
903 28 UMEÅ
Henrik och Andrea
Tel: +46 (0)90770717
E-post: info@umeasymaskiner.se
www.umeasymaskiner.se